• TZL, her biri kısa ve uzun süreli konaklamalarınızda hayatınızı kolaylaştırmak ve kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış 58 daireden oluşmaktadır.
  • TZL olarak 20 yılı aşkın süredir konut inşaatı deneyimimiz ile yeniliklere açık modern hizmet anlayışımızdan yola çıkarak konuklarımızın mutluluğuna ev sahipliği yapacak, rahatlık ve konforun ön planda olduğu 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşan ideal yaşam alanları yarattık.

TZL

TZL olarak 20 yılı aşkın süredir konut inşaatı deneyimimiz ile yeniliklere açık modern hizmet anlayışımızdan yola çıkarak konuklarımızın mutluluğuna ev sahipliği yapacak, rahatlık ve konforun ön planda olduğu 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşan ideal yaşam alanları yarattık. .

TZL , her biri kısa ve uzun süreli konaklamalarınızda hayatınızı kolaylaştırmak ve kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için özel olarak tasarlanmış 58 daireden oluşmaktadır. İstanbul’un en elit alışveriş ve cazibe merkezi olan Nişantaşı’nın merkezinde olup, Amerikan, Acıbadem Fulya, Nişantaşı Hastanesi gibi bir çok hastaneye de yürüyüş mesafesindedir.

TZL iş dünyasının kalbinin attığı bir çok merkeze yakınlığı ile kurumsal müşterilerimize de lokasyon ayrıcalığı tanımaktadır.

İstanbul’da rezidans anlayışında yeni bir çizgi yaratacak olan TZL sadece sizin konforunuzu düşünen deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı yerine getirmek için hazır olacaktır.

icon-tecrube

Tecrübe

TZL - Tüzel İnşaat olarak 20 yılı aşkın süredir konut inşaatı deneyimi.

icon-konum

Konum

Amerikan, Acıbadem Fulya, Nişantaşı Hastanesi gibi bir çok hastaneye yürüyüş mesafesi.

icon-guleryuz

Güleryüz

Sizin konforunuzu ve tüm ihtiyaçlarınızı düşünen deneyimli ve güleryüzlü ekip.

icon-kusursuzluk

Kusursuzluk

Üç Panoromic Asansör, dumansız katlar, Çalışma Odası, Concierge Servisi ve daha fazlası...

REZERVASYON YAPIN